Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Asistent manager angajam, pe domn’ director sa-mbunam! Am dat stire in tot Clujul ca echipa ne-o marim si pe tine te dorim! Esti o persoana deschisa la nou, cu abilitati excelente de comunicare, si consideri ca organizarea este punctul tau forte? Cu ce ne-am dorisa ne ajuti: -sa tii agenda zilnica a managerului nostru si sa i-o organizezi -sa corespondezi constant cu clientii nostri -sa te ocupi de lucrurile administrative -sa redactezi diverse documente simple in Office -sa te ocupi de partea de contabilitate primara Ce ne angajam sa iti oferim? -un mediu de lucru profesionist in care sa te poti dezvolta -libertatea de exprimare -oportunitatea de a calatorii in toata tara si de a te implica in dezvoltarea celor din jur Evolution HCC is building your future!

Cerinte

Ce ne-am dori sa gasim in profilul tau: -Lb. Engleza la un nivel avansat -abilitati bune de comunicare -disponibilitate la deplasari ocazionale -bune competente digitale in Microsoft Office -experienta pe o pozitie similara (avantaj) -permis de conducere (avantaj)

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja