Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma BRAINS CONSULTING recruteaza pentru Clientul sau – important importator si distribuitor de articole sportive de marca: - asistent manager Timnisoara asistent manager Timnisoara Asistent Manager - Timisoara Departament: Locatie: Timisoara Responsabilitati: Asistarea Managerului General si a Directorului Comercial prin mentinerea relatiei cu furnizorii si colaboratorii Evidenta stricta a comenzilor si importurilor, urmarirea atenta a derularii acestora, a datelor de livrare si a efectuarii platilor Intocmirea de diverse rapoarte si situatii Intocmirea, organizarea, gestionarea si arhivarea fluxului de documente scriptice si electronice. Actualizarea bazei de date

Cerinte

Cerinte Absolvent/a facultate Limba engleza scris/vorbit nivel avansat Cunoastere a pachetului MS Office (Word, Excel PowerPoint) Cunostinte utilizare internet Experienta in domeniu constituie un avantaj Bune abilitati de comunicare si relationare, capacitate de organizare pe prioritati si planificare, atentie la detalii, perseverenta, rezistenta la stres Beneficii: - Salariu foarte atractiv + bonusuri in functie de vanzari - Trainguri in tara si strainatate

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja