Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza asistent medical pentru o scoala privata din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: 1000 lei net/luna -Contract de 4 ore -Program de lucru: de la ora 14:00-18:00 sau 12:00-16:00 Atributii: -să observe simptomele şi starea bolnavului şi să le înregistreze în fişa asistenţei medicale -să acorde asistenţă medicală în funcţie de nevoile copilului -să asiste/efectueze controalele medicale -să răspundă de calitatea actului medical şi de procesul de îngrijire a elevilor -să-şi asume responsabilitatea acţiunii în cadrul urgenţelor -sa verifice trusele medicale -sa pregateasca dosarele elevilor

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: -Studii: medii, postliceale sau superioare de scurtă sau lungă durată în specialitate -Experienta ca si asistent medical -cunoasterea permiselor cerute de SANIPIT

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai