Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Regiunea: Locatia: Iordania Conditii de recrutare: Experienta de minimum 7 ani Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit Diploma de Asistent Medical Inregistrare la Oammr Certificat de la OAMMR ca nu aveti abateri sau Sanctiuni- Certificate of Good Standing Cursuri- certificat de absolvire a cursului BLS Pozitii : Director de Ingrijire Asistent Medical-Manager pe Urgente Asistent Medical-Manager pe Bloc Oprator Asistent Medical-Manager pe Terapie Intensiva

Cerinte

Oferta de munca: • Perioada contractului: 2 ani de zile cu posibilitate de prelungire , • Salariul este intre 2500 -5000€ euro luna, salariul va fi in functie de pozitia pentru care se aplica Salariul specificat este NET nefiind taxe in Iordania • Program de munca- se lucreaza 6 zile pe saptamana, in ture • Asigurare medicala si de malpraxis • Bilet de avion platit de catre angajator Romania-Iordania • Cazare Gratuita platita de angajator • Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile • Posibilitate de pregatire profesionala si cursuri • Beneficii

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja