Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania este una dintre cele mai mari retele de centre de ingrijire ale varstnicilor din Scotia. Infiintata acum peste 23 de ani, reteaua are in prezent 25 de centre de ingrijire. evaluarea, planificarea, implementarea nevoilor de sanatate si asistenta sociala pentru pacienti; ajuta oamenii sa traiasca o viata plina si placuta în propriile capacități în casă; furnizarea procedurile clinice legate de îngrijire rezidentilor asigurarea ca procesele administrative sunt livrate în mod eficient la cerințele legislative și informații exacte sunt raportate la Manager; completarea dosarelor/fiselor de observatii ale pacientilor in conformitate cu adminstrarea tratamentului medical; administrarea si evidenta tratamentelor medicale si asigurarea stocului disponibil de medicamente pentru urmatoarele 24 de ore; inregistrarea observatiilor de baza si punerea in aplicare a unui plan de ingrijire;

Cerinte

Detinerea unei calificari NMC cu un număr PIN activ, eligibil pentru a lucra in Marea Britanie Cunoasterea limbii engleza la nivel fluent Experienta anterioara intr-un cadru de ingrijire rezidentiala prezinta avantaj Detinerea unei calificari NMC cu un număr PIN activ, eligibil pentru a lucra in Marea Britanie Experienta de munca la un azil prezinta avantaj Experienta anterioara pe partea de supraveghere prezinta avantaj Experienta recenta de minim un an in domeniu Program de munca: 5 zile/ saptamana ( uneori se lucreaza si sambata )  Cazarea este asigurata din partea angajatorului  Masa de pranz este asigurata  Transportul este asigurat din partea angajatorului (suma fi recuperata din prumul salariu)  NU percepem taxe si comisioane

7 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja