Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Cautam persoane indraznete din fire, responsabile si dornice de a profesa pe posturi de asistent medical generalist, infirmiera si brancardier in Anglia. Se ofera: - Salarizare motivanta; - Ore suplimentare platite dublu; - Zilele lucrate in sarbatorile legale de asemenea se platesc dublu; - Orele suplimentare efectuate in zilele de sarbatori legale se platesc 400 % (doar intr-o zi lucrata in sarbatoare legala se poate castiga minim 450 lire). - Program de lucru: 8 ore/zi la care se adauga ore suplimentare, doar cand este cazul.

Cerinte

- Studii/Cursuri de specialitate in domeniu; - Cunostinte minime de utilizare PC; - Limba Engleza – nivel conversational/incepator (pentru cei doritori sa lucreze in Anglia si nu cunosc limba engleza, le putem oferi curs intensiv de limba engleza). Aptitudini necesare ocuparii postului: - Seriozitate; - Spirit de initiativa; - Capacitatea de a evalua si actiona prompt in situatii critice; - Adaptabilitate; - Responsabilitate; - Comunicare.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai