Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti medicali cu PIN sau cu PRN (in asteptarea PIN-ului) pentru azile de pe intreg teritoriul Marii Britanii: London, Liverpool, Manchester, Leeds, Oxford, Cambridge, Glasgow, Bristol, Cardiff, Edinburgh, Coventry, York, etc. Beneficii: -Contract pe un an, cu posibilitate de prelungire -Salarizarea se face astfel: Pentru Senior Carer(Candidati cu PRN-inregistrati la NMC, insa care nu au primit PIN)-plata se face cu 8.30 £/ora Pentru Registered Nurse(Candidati care au primit PIN)-plata se face cu 14.00 £ – 15.50 £/ora -Bilet de avion oferit gratuit -Cazare: 1 luna cazare gratuita -Depozit nerambursabil de 400 de lire -Concediu de 28 de zile -Se lucreaza 44 de ore/saptamana -Perioada de formare de 2-4 saptamani(training gratuit) si perioada de proba: 3 luni

Cerinte

Cerinte: -Diploma de asistent medical-obligatoriu si PRN sau PIN -Experienta nu este necesara, deoarece se ofera training gratuit -Se accepta si proaspat absolventi ai Scolii de asistenti -Disponibilitate la ture de lucru de zi,cat si de noapte Important! Nu pecepem comisioane/taxe! Interviul cu angajatorul va fi sustinut pe Skype

50 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja