Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent asistenti medicali dornici sa lucreze in zona Gloucester, UK. Salariile sunt: Asistent Medical cu PRN (care nu a obtinut PIN-ul inca) - £8.97/ora Asistent Medical cu PIN - £13.74/ora 39 de ore/saptamana garantate prin contract + ore suplimentare disponibile Contract incheiat pe perioada nedeterminata Bilet de avion platit de companie Cazarea asigurata de angajator la pretul de £420/luna (cazare temporara; odata ajunsi acolo va puteti cauta propria cazare, beneficiind in continuare de ajutorul angajatorilor) Training platit de companie si posibilitati de dezvoltare a carierei Inregistrarea la schema de pensii si NiNo Concediu anual platit Concediu medical platit Vouchere pentru copii, etc. Suport pe toata perioada contractuala

Cerinte

Asistentii medicali fara experienta profesionala sunt de asemenea bineveniti sa aplice! Limba engleza la nivel mediu (scris si vorbit), intrucat interviurile au loc in limba engleza Diploma de Asistent medical Generalist Asteptam urgent CV-urile dumneavoastra si va asiguram de promptitudinea noastra! Nu percepem comisioane; suntem platiti de angajatori doar daca sunteti multumiti de noul loc de munca si va adaptati perfect!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja