Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Mediko Hire este unica firmă de recrutare din Sibiu care angajează asistenți medicali generaliști în Germania, atât în propriile unități medicale cât și în spitale și clinici renumite din Germania. Nu suntem singurii din țară dar suntem cei mai buni deoarece oferim o atenție deosebită fiecărui candidat în parte și ne asigurăm că serviciile noastre aduc beneficii pe termen lung. Ce oferim? ✅ curs de limba germană nivel 0 - B2 ✅ consultant personal pentru întemeierea dosarului ✅ recunoașterea profesională în Germania ✅ contract legal de muncă, permanent în Germania ✅ susținere pentru integrarea în Germania ✅ un salariu competitiv dupa standardele trifare din Germania ✅ șansa de a începe o nouă viață într-o țară stabilă șo dezvoltată

Cerinte

Asistent medical generalist cu studii de lungă sau de scurtă durată în cautarea unui loc de munca stabil, pe perioadă nedeterminată în Germania. O persoană empatică și răbdătoare căreia îi place să lucreze și să ajute oamenii. O persoană dedicată îngrijirii persoanelor aflate în dificultate. O persoană descurcareață și adaptabilă în situații noi

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai