Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Asistentul de proiect asigura suportul logistic necesar in organizarea activitatii de culegere a datelor pe toate etapele proiectului (setup; culegere date, control, plati, etc) ; pentru toate studiile realizate in cadrul departamentului, astfel incat proiectele sa se deruleze cu accent pe respectarea termenelor, intrunirea standardelor de calitate ale firmei si incadrarea in bugetul proiectului

Cerinte

- Abilitati de comunicare si relationare; - Abilitati organizatorice; atentie la detalii si acuratete; - Capacitate de a lua decizii corecte si rapide; - Adaptabilitate si flexibilitate; - Capacitatea de a lucra cu termene limită si de a lucra in echipa; - Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate; - Atitudine proactiva cu spirit de initiativa si dorinta de dezvoltare - Cunostinte minime de calculator (Word, Excel) - Minim 6 luni experienta in field (reprezinta un avantaj) Responsabilitati: - Realizeaza coletele de livrat, face receptia pachetelor aduse, distribuie in firma documentele si mentine relatia cu firmele de curierat; - Realizeaza necesarul de aprovizionare pe logistica pachete; - Informeaza pe email echipa din teren despre materialele expediate; - Ofera suport coordonatorilor de culegere date in realizarea proiectelor - Stabileste si pregateste numarul de materialele si salile necesare desfasurarii proiectelor, - Asigura protocolul pentru instructaje si focus grupuri - Contacteaza operatorii de interviu din Bucuresti in vederea realizarii instructajelor - Participa la instructajele pe proiecte si uneori supervizeaza desfasurarea proiectelor in locatii - Gestioneaza produsele primite - Se preocupa constant de incadrarea in timingul alocat activitatilor de field - Realizeaza validarea interviurilor, codificarea si introducerea chestionarelor (cand e cazul)

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai