Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam asistenti medicali cu experienta pe psihiatrie pentru a lucra intr-un spital de psihiatrie privat din Irlanda. Candidatii trebuie sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu sau avansat si sa aiba calificare in psihiatrie.

Cerinte

Diploma de asistent medical/Nationalitate EU Fluenta in limba engleza Experienta de munca in psihiatrie (minim 1 an) Abilitati excelente de comunicare si atitudine pozitiva Abilitatea de a fi multitasking Motivatie puternica de a lucra in domeniul medical Beneficii: Avansarea in cariera si imbunatatirea salariului in functie de cunostinte si abilitati Clientii nostri ofera un mediu de lucru dinamic in care munca in echipa, dezvoltarea individuala si realizarile sunt incurajate Clientii nostri sprijina personal candidatul in orice fel posibil pentru extinderea competențelor Clientii nostri ofera cursuri pentru asistente medicale care vor completa cunostintele si abilitatile lor Salariul minim oferit de angajatorii din Irlanda este de 2300- 2500 euro/ luna(plus ore suplimentare care sunt platite)

17 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja