Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci? - să preiei și să gestonezi apelurile telefonice venite de la clienți aflaţi în Franţa, - să identifici și să soluționezi problemele în funcție de nevoile lor în cel mai scurt timp posibil - vei gestiona baza de date de articole, vei opera comenzile post-vanzare, vei corecta eventuale neconcordanțe - vei comunica eficient cu toate departamentele firmei în vederea satisfacerii necesităţilor clienţilor - vei urmări livrările către clienți și vei fi responsabil de menținerea unui nivel crescut de satisfacție a acestora

Cerinte

Calităţi căutate - să cunoști limba franceză, nivel avansat - să fii comunicativ/comunicativă, descurcăreţ/descurcăreaţă - să ai stăpânire de sine și să poți să rezolvi problemele clienților, să fii adaptabil - să ai cunoștințe de operare PC Ce-ţi promitem? - munca într-o companie de succes pe plan internaţional - training asigurat la angajare, urmate de sesiuni periodice de formare - șansa de a construi o carieră de succes într-o companie de renume - salariu atractiv

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja