Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Responsabilitati: Unele din activitatile in care te vei implica vor fi: - Administrare de Personal; - Intocmirea documentelor legale specifice: contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii, adeverinte etc. - Inregistrarea in softul Charisma HR a contractelor de munca si ale modificarilor intervenite; - Verificarea lunara a pontajelor, evidenta cererilor de concediu, a concediilor medicale; - Asigurarea relatiei cu clinica responsabila de medicina muncii si cu alte institutii; - Intocmirea , verificarea si arhivarea dosarelor de personal; - Participarea la procesul sanctionarii disciplinare; - Desfasurarea unor activitati de comunicare interna; - Realizarea de rapoarte de activitate, analize si studii. In plus, vei avea constant ocazia de a te implica in diverse activitati specifice departamentului HR si in proiecte interesante! Cerintele noastre: - Studii superioare absolvite (de preferat Stiinte umaniste, Psihologie/Sociologie); - Curs de Inspector de Resurse Umane (constituie avantaj); - Experienta minim 1 - 3 ani pe o pozitie similara (constituie avantaj); - Limba engleza - nivel conversational; - Cunostinte bune de operare Word, Excel; - Bune cunostinte de legislatia muncii si de psihologie (constituie avantaj); Oferta: Salariu fix negociabil in functie de experienta si in acord cu grila de salarizare a companiei. Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis. Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei. Pozitia presupune disponibilitate pentru lucrul cu timp partial - 4 ore/zi.

Cerinte

Vrei sa patrunzi sau sa te dezvolti in HR si te regasesti in descrierea de mai jos? - Persoana energica, pozitiva; - Diplomat(a), cu bune abilitati de comunicare; - Inalt nivel de responsabilitate; - Spirit de initiativa, orientare catre rezultate si perseverenta; - Atentie la detalii si constiinciozitate; - Adaptare la schimbare si ritm alert de lucru; - Tinuta profesionala, prezenta agreabila, dinamism, spirit de echipa. Atunci, pozitia vacanta de HR Assistant deschisa in cadrul Hotelului Continental Suceava, ti-ar putea implini obiectivele!

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai