Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru este un cabinet de stomatologie modern, cu aparate de ultima generatie, avand o activitate de peste 20 de ani in domeniu stomatologic. Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu placut si modern si sa acumulezi noi cunostinte, asteptam CV-ul tau! Responsabilitatile postului: - Pregatirea materialelor necesare tratamentelor dentare conform instructiunilor medicului stomatolog; - Dezinfectarea si sterilizarea instrumentelor stomatologice; - Pregatirea materialelor pentru luarea amprentelor dentare; - Pregatirea pacientilor; - Pregatirea cabinetului stomatologic pentru desfasurarea optima a actului medical. Se ofera: - Salarizare motivanta, in functie de cunostintele acumulate pana acum; - Training la locul de munca; - Mediu de lucru modern si extrem de placut; - Posibilitati de dezvoltare si perfectionare la locul de munca.

Cerinte

Cerinte necesare ocuparii postului: - Studii medii/superioare in domeniu; - Experienta in domeniu - reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Excelente abilitati de comunicare; - Rabdare sii onestitate; - Persoana organizata, cu gandire analitica; - Capacitatea de a acumula rapid cunostinte.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai