Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Suntem in cautarea unui Asistent de Vanzari pentru clientii nostrii din Europa, in urmatoarele locatii: Salzburg, Malaga, Tenerife, Barcelona si Frankfurt. Ce ne dorim de la tine? Sa vorbesti fluent in limba engleza, o alta limba straina constituie un avantaj. Sa fi deschis si sa iti placa sa interactionezi cu clientii. Sa fi o persoana motivata si deschisa la noi provocari.

Cerinte

Ce presupune jobul? Principalul scop al unui “Asistent de vanzari” este sa invete toate aspectele legate de promovare si vanzare, lucrand pentru retaileri internationali care comercializeaza produse premium. Asista si efectueaza sarcini care sa ofere clientilor consiliere si experienta placuta. Identifică nevoile, asculta cerintele acestora si le recomanda solutii care sa genereze cele mai bune rezultate. Opereaza la incasarea prin numerar sau card a contravalorii produselor achizitionate de clienti si se asigura, totodata, ca atmosfera magazinului este una placuta, ca totul este in ordine completa, astfel incat mediul sa fie unul de 5*. Ce beneficii iti oferim? Garantie la contractul de munca. Suport permanent pe perioada contractului - Gratuit. Cazare si decontarea biletului de avion.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai