Detalii loc de munca

Descrierea jobului

– administrarea clientilor arondati, in conformitate cu portofoliul Agentului Zonal de Vanzari repartizat (intocmirea documentatiei specifice activitatii, conform procedurii: oferte, comenzi, avize, facturi, introducere clienti, actualizare baze de date etc) – conceperea, intocmirea si administrarea corespondentei oficiale cu clientii, in stransa colaborare cu agentii de vanzari – activitati si alte proceduri specifice departamentului vanzari ( ex:intocmire certificate de calitate si conformitate,evidenta contractelor de vanzare-cumparare etc)

Cerinte

Experienta pe un post similar- minim 1 an cunostinte operare PC ( Windows, Microsoft Word si Excel, Internet) si ERP capacitate foarte buna de comunicare si relationare; flexibilitate, deschidere catre nou, rabdare; bune abilitati de vanzare; atentie distributiva si analitica; personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; rezistenta la stres si capacitatea de a lucra sub presiunea termenelor limita; cunostinte de limba engleza – nivel conversational Beneficii Oferite Se asigura transport gratuit angajatilor de la statia de metrou Republica pana la sediu( Pantelimon) si retur Salariu fix+ comision Slariul fix se renegociaza dupa perioada de proba- 90 zile Bonuri de masa

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja