Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Asistent Medical Generalist pentru Clinica Medicala Privata - Bucuresti, sector 1. Program de lucru: 8 ore/ zi (program de lucru in ture) de Luni pana Vineri Salariul lunar net oferit: 1700 Lei Activitatea se va desfasura intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa de medici renumiti. Trimite CV la adresa de email indicata Doar candidatii eligibili vor fi contactati pentru programarea interviurilor.

Cerinte

Profil candidat: • Absolvent Scoala Postliceala Sanitara, cu aviz de libera practica si asigurare de malpraxis valabile; • Este solicitata experienta minim 1 an pe un post similar – se ofera posibilitatea de formare profesionala alaturi de o echipa de medici profesionisti; • Buna capacitate de comunicare, organizare, seriozitate; • Cunostinte limba engleza - nivel mediu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

2 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja