Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Preluare si transmitere apeluri telefonice, corespondenta. Asigurarea fluxului de corespondenta si informatii interdepartamentale, cereri, referate, facturi, contracte, etc. Redactarea, organizarea, evidenta, arhivarea si transmiterea documentelor aferente desfasurarii activitatii societatii. Asigurarea si organizarea materialelor promotionale. Intampinarea vizitatorilor si oferirea de informatii solicitate, asigurarea protocolului si a atmosferei profesionale. Organizarea, actualizarea si completarea bazei de date de furizori, dealeri, clienti, agenda telefonica. Evidenta rechizitelor si a materialelor de protocol aferente. Organizarea receptiei si a documentelor aferente. Daca esti o persoana organizata, iti place tinuta si munca office, atunci te asteptam in echipa noastra! Intampina vizitatorii si asigura activitatile specifice de protocol - inregistreaza, distribuie si expediaza corespondenta - gestionează si redacteaza documente de interes general - foloseste echipamentele de birotica din dotare - asigura legaturile telefonice in tara si stainatate - preia si transmite mesajele - rezolva diverse probleme administrative - colaboreaza cu celelalte departamente, iar sub indrumarea manager-ului de proiect, gestioneaza documentele primare.

Cerinte

Cerinte: Cunoasterea avansata a pachetului MsOffice(Word, Excell,Power Point); Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare Capacitatea de a lucra sub presiune si extrem de organizat, agilitate si inteligenta Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post. Capacitate de organizare pe prioritati; Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari. Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica. Studii medii finalizate sau in curs de finalizare - experienta pe un post similar de "front office" - cunostinte in utilizarea computerului si a programelor de office - nivel de cunoastere a limbii engleze (limba franceza in secundar reprezinta un avantaj) - prezenta placuta, calma, persoana pozitiva, entuziasta, inteligenta, ordonata, bine organizata, avand reale calitati de comunicare si spirit intreprinzator. Candidatul cautat este si acea persoana care poate lucra sub presiune, gandeste la rece si ia cele mai constructive decizii. Lucrul in echipa este de asemenea foarte important, candidatul reusind sa faca fata obiectivelor atat individuale cat si in colectiv.

2 pozitii disponibile 33 persoane au aplicat deja