Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Angajam Asistenta Vanzari Accesorii IT si Marketing Candidata ideala - Pasiune si cunostinte in domeniul accesoriilor IT : incarcatoare, huse, folii, cabluri date, casti etc - Atitudine pozitiva, orientare catre client: orice problema are o rezolvare ! - Punctuala, responsabila, sincera, cu spirit de echipa, organizata - Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate - Studenta, proaspat absolventa sau studii medii - Cunostinte operare calculator - Office - Limba engleza la un nivel conversational Descrierea jobului - Vanzare accesorii electronice shop IT - Merchandising / afisarea preturilor produselor magazinului - Activitati specifice magazinului: - receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute - depozitarea, manipularea si monitorizarea stocurilor - comenzi / livrari - Rapoarte saptamanale si lunare - Activitati specifice casei de marcat - Respectarea procedurilor cu privire la manipularea banilor - Promovarea produselor si servirea amabila si rapida a clientilor - Capacitate de a lua decizii si asumarea responsabilitatii OFERIM: Fulltime 8 ore sau Part Time Salariu fix + comision foarte motivant Bonus de vechime in cadrul firmei Bonus pentru realizari in echipa Mediu de lucru placut, colegi entuziasti si program de lucru flexibil Descrierea companiei Shop&Service Electronice – Vanzari accesorii IT si service electronice Telefon - Laptop - Tableta - Computer - Statii cb emisie

Cerinte

Cu sau fara experienta, cunostinte operare PC, limba engleza minim incepator, abilitati de comunicare si persuasiune, sociabila, cu spirit de echipa, dornica de a acumula cunostinte noi

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai