Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Oferim un venit motivant, corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate ) · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare Ce vei face tu pentru noi? • Vei introduce, corect si la timp, preturile de lista transmise de catre furnizori; • Vei fi responsabil de introducerea corecta si la timp a preturilor; • Te vei asigura ca toate documentele suport sunt completate corect si in timpul necesar;

Cerinte

Daca: • Ai experienta în retail: minimum un an • Esti o persoana organizata, • Esti proactiv/a, • Esti atent/a la detalii/ riguroas/a • Ai capacitate de a lucra cu cifre • Ai bune abilitati de operare P.C. • Sarcinile complexe reprezinta o provocare pentru tine? Atunci...aplica cu incredere... E momentul pentru un job bun!

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai