Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Odată ce te vei alatura echipei, responsabilitățile tale vor fi: • Realizarea programărilor • Completarea fiselor si a altor documente • Pregătirea instrumentarul și a materialele necesare tratamentelor dentare • Încasarea banilor pentru serviciile stomatologice • Eliberarea de facturi și chitanțe conform serviciilor medicale realizate • Realizarea inventarului materialelor și comandarea necesarului • Susține medicul și pacienții prinvind sănătatea orală Beneficii: • Training oferit pe toată durata de învățare a postului • Reduceri la serviciile de stomatologie

Cerinte

Căutăm o colegă entuziastă, dedicată și dornică să se alăture unei echipe de medici stomatologi. Esti candidatul pe care îl căutăm dacă ai: • studii de specialitate (diplomă de asistent medical generalist/ profilaxie, cu minim un an experiență în stomatologie) • cunoștințe despre instrumentarul, materialele, tehnicile și circuitele dintr-un cabinetul stomatologic • cunoștințe de secretariat și de contabilitate primară • abilitati de comunicare si relaționare cu pacienții și furnizorii • zâmbetul pe buze pentru că știi cât de importantă este atitudinea ta în relația cu pacienții și furnizorii

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane