Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Asigurarea suportului psihologic și fizic în vârstă Angajam Asistenta pentru ingrijire la domiciliu a persoanelor in varsta. Responsabilitati: - Pregătirea meselor pentru pacienti; - Aministrarea medicamentelor; - Operațiuni de uz casnic (de exemplu: sters praf, spălat, aspirare, pastrarea curateniei in camera); - Vizite la pacienți; - Activități specifice de o asistentă medicală (spălare, dressing etc.) - Tratarea tuturor pacientilor cu respect si demnitate.

Cerinte

- Permis de conducere categoria B; - Increderea de a conduce in Marea Britanie, se ofera pregatire. - Deținerea propriei mașini este un avantaj; - Abilitati de comunicare avansate; - Bună personalitate și atitudine pozitivă; - Dorința de a ajuta pe altii; - Forma fizică bună; - Flexibil fata de programul de lucru, în diferite schimburi și în weekend. - Dorinta de a lucra ore suplimentare, inclusiv week-end. Documente necesare pentru ocuparea forței de muncă: - Pașaport sau o carte națională de identitate valabilă; - Certificatul de naștere/căsătorie; - Permis de conducere valid; - Lista adreselor la care ati locuit in ultimii 5 ani; - CV actualizat. Recomandări -2 din ultimele 2 angajatori Limbi: engleză mediu Studii: Liceul/Scoala profesionala. Pachet salarial în conformitate cu Marea Britanie: - £ 7,50 pe oră de luni până vineri - £ 9,00 pe oră week-end - Training plătită de către companie - Angajatorul garanteaza un minim de 30 de ore pe săptămână, garantat prin contract - Angajatorul furnizează asistență în obținerea biletelor de avion și cazare, dacă este necesar. Scopul companiei este de a angaja lucrători în capabili, dispusi sa lucreze mai mult de 50 ore/săptămână, inclusiv week-end. Acest lucru ofera angajatilor modalități de suplimentare a veniturilor.

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja