Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești o persoană activă? Cunoști limba engleză? Am găsit locul de muncă perfect pentru tine! Se acceptă cupluri și /sau grupuri de prieteni! OFERTE LOCURI DE MUNCĂ - ASISTENȚĂ LA DOMICILIUL PACIENTULUI-MAREA BRITANIE SE ASIGURĂ BILETUL DE AVION!!! Căutăm persoane cunoscătoare de limba engleză la nivel conversațional, care sunt interesate să lucreze în Marea Britanie-Domiciliary Care Assistants. Nu se cere experiență în domeniu, se asigură curs de instruire. NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!! BENEFICII ȘI AVANTAJE: -se oferă contract de munca pe perioada nedeterminată; -bilet de avion; -concediu de odihna 28 de zile/an; -cazarea este asigurată contra cost; -salariul intre 1300-1800 GBP/lună (în funcție de orele lucrate). Brilliant Recruitment nu percepe comisioane și nici un altfel de taxe candidaților!

Cerinte

- limba engleză la nivel conversațional/mediu; - experiență minimă în îngrjiirea unei persoane în vârstă, inclusiv voluntariate sau îngrijire membrii din familie (experiență non-profesională); - permis de conducere categoria B (valabil pentru Asistenta la domiciliu).

14 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja