Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTE LOCURI DE MUNCA PENTRU FEMEI SI BARBATI - ASISTENTA LA DOMICILIUL PACIENTULUI-MAREA BRITANIE SE ACCEPTA SI CUPLURI SAU/SI GRUPURI DE PRIETENI. Brilliant Recruitment, agentie autorizata specializata in selectia personalului medical pe plan international, cauta personal (barbati si femei), cunoscatori de limba engleza la nivel conversational, pentru asistenta la domiciliul pacientului-Domiciliary Care Assistants, avand la baza parteneriate cu angajatori importanti din domeniu de pe tot teritoriul Marii Britanii. Plecarile sunt imediate (interviurile sunt direct cu angajatorii, raspunsurile se primesc pe loc) si primim grupuri de prieteni sau cupluri. Nu se cere experienta in domeniu, se asigura curs de instruire. SE ASIGURA BILETUL DE AVION!!! Beneficii: -se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata; -contractul este full time si se pot efectua si ore suplimentare; -bilet de avion; -concediu de odihna 28 de zile/an; -cazarea este asigurata contra cost; -salariul intre 1200-1600 GBP/luna (in functie de orele lucrate); -nu se cere experienta in domeniul ingrijirii de persoane, dar prezinta avantaj (daca ati avut grija de cineva chiar si din familie, va recomandam sa specificati in CV-ul dvs); -nu se cer calificari. Nu se cer experienta si calificare in domeniul medical. SE ASIGURA BILETUL DE AVION!!! Descrierea companiei Brilliant Recruitment-agentie specializata in recrutare si plasare forta de munca la nivel international. Descrierea companiei Compania Brilliant Recruitment este înregistrată la Inspectoratul Teritorial de Muncă Vâlcea, cu număr 5595 și număr de inregistrare 32908 la ANSPDCP. Stim sa ii ascultam cu foarte mare atentie atat pe candidatii nostri, cat si pe angajatori si credem cu tarie in importanta persoanei, in importanta resurselor umane pentru dezvoltarea companiilor. Valorile care stau la baza Brilliant Recruitment sunt transparenta, siguranta, angajamentul, responsabilitatea, la care adaugam in fiecare zi experienta, cunostinte acumulate in timp si pasiunea pentru ceea ce facem. Deviza noastra, a Brilliant Recruitment este ca Tu sa reusesti! Suntem alaturi de tine! Programe: Personal medical Marea Britanie, Danemarca; Internship Marea Britanie; Logistica/Transporturi Marea Britanie; Transporturi Olanda; Mecanica utilaje agricole Franta; Vanzari Italia; Personal hotelier Cipru si Grecia; Industrie Franta, Irlanda. NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!!

Cerinte

Cerinte angajatori: - limba engleza la nivel conversational/mediu; - experienta minima in ingrjiirea unei persoane in varsta, inclusiv voluntariate sau ingrijire membrii din familie (experienta non-profesionala) reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie.

16 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja