Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BEST CARE OFERĂ LOCURI DE MUNCĂ PENTRU FEMEI ȘI BĂRBAȚI ÎN MAREA BRITANIE - ASISTENȚĂ LA DOMICILIUL PACIENTULUI Selectăm femei și bărbați, cunoscători de limba engleză pentru a lucra în Marea Britanie. Se oferă contract de muncă full time pe perioadă nedeterminată, biletul de avion este achitat de angajator. NU PERCEPEM SERVICII DE MEDIERE!!! Responsabilităţi: • vizite la domiciliul pacienţilor; • oferirea de suport psihic şi fizic persoanelor vârstnice; • pregătirea meselor; • administrarea medicamentelor; • operaţiuni de uz casnic (ex: ştergerea prafului, spălare, aspirare, păstrarea curăţeniei în încăpere); • activităţi specifice unui infirmier; • tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile. NU SE CERE EXPERIENȚĂ!!! SE ACCEPTĂ ȘI CUPLURI!

Cerinte

• cunoaştera limbii engleze la nivel conversaţional; • deţinerea permisului de conducere categoria B; • atitudine pozitivă; • dorință autentică de a-i ajuta pe alții; • formă fizică bună. Beneficii: • 28 de zile concediu pe an (platit) • £ 7.20 pe ora primele 6 luni dupa care salarul va creste la £ 8.00 pe ora respectiv £ 9.00 pe ora Sambata / Duminica, programul de lucru este flexibil pana la 13 ore pe zi. • Se ofera masina de serivici, telefon, uniforme. • Se ajuta la obtinerea acteleor (National Insurance Number , Bank Account) • Training gratuit ( cursurile de profesie , fara ele nu puteti incepe serviciul , dureaza 1 saptamana) • Desigur ajutam si cu , cazarea fiind dedusa din primul salar • Dupa cele 6 luni se ofera o scoala gratuita numita NVK 2 si 3(nu este obligatoriu) daca acest curst obtineti o diploma de calificare ca si infirmier in Anglia deasemenea este recunoscuta international.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja