Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistentă medicală, Anestezie și Terapie Intensivă Spital Germania Număr poziții: 2 Dată începere: imediat Responsabilități: Observarea pacienților și evaluarea stării și evoluției acestora Detectarea situațiilor critice și implementarea măsurilor de urgență Asigurarea punerii în aplicare a recomandărilor medicilor Salariu: 2500 – 3000 euro Se aplică pentru drept de muncă în Germania Cursuri specifice de formare Fond pensii Consiliere pentru găsirea unei locuințe Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba germană

Cerinte

Calificare Experiență minimum 1 an pe aceeași poziție Cunoștințe limba germană minimum nivel B1 (atestat lingvistic) Certificat de conformitate Acte de calificare recunoscute în Germania Recomandări de la locurile anterioare de muncă

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja