Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MEDIPE Sp. z o.o. s-a luat dintr-o companie multinațională care are o experiență de mai mult de 8 ani pe piața europeană de recrutare .Datorită stăruințelor noastre dăm posibilitatea personalului din sectorul medical de a începe o nouă viață profesională dar și personală. Pentru clienții noștrii , spitale , clinici și case de bătrâni în Germania căutam persoane pentru postul de Asistent/Asistentă medicală BENEFICII: 1. Angajare legală cu contract de muncă cu angajator polonez sau German . 2. Salariu atractiv conform calificațiilor deținute. 3. Ofertă de muncă în conformitate cu calificarea deținută cât și cu cerințele individuale ale candidatului. 4. Plecări de scurtă dar și de lungă durată.

Cerinte

1. Limba Germană la nivel conversațional, 2. Educație medicală terminată 3. Persoană deschisă, răbdătoare și prietenoasă 4. Experiență în îngijirea persoanelor bolnave sau vârstnice. 5. Abilități de muncă în echipă.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja