Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu exista comisioane,taxe de plasament sau de mediere,sau alte costuri ascunse ! JOBURILE sunt oferite gratuit. Pozitii pentru asistent/a medical/a: 9 Asistent/a medical/a pentru aziluri de batrani , clinici si centre de recuperare Londra, Oxford, Dorset, Poole, Weymouth, Devon, Worcester, Kent, etc. Pachetul postului pentru un asistent medical: - contract de munca pe perioada de minim 24 luni - 2 zile libere/saptamana - Concediu platit 28 de zile/an - Bilet de avion oferit gratuit - Cazare aranjata de catre angajator contra sumei de 60-80 gbp/saptamana platita dupa primul salariu - Asistenta si suport in obtinerea PIN number Majoritatea clientilor companiei aziluri de batrani din Londra, Dorset, Nottingham, Devon, etc. Azilurile au intre 20-60 de rezidenti cu varste intre 40-90 ani cu nevoi speciale (persoane post operatorii, cu diabet, inceput de Dementa, Parkinson etc) Un asistent medical trebuie sa-si indeplineasca atributiile confirm fisei postului de asistent medical. contractele incep in aprilie-mai 2016

Cerinte

- nivel mediu limba engleza; - specializarea de asistent/a medical/a generalist/a - cazier curat - nu este necesara experienta in munca deoarece angajatorul ofera training fiecarui angajat.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

9 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja