Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam personal calificat in domeniul asistentei pentru ingrijire persoane varstnice cu si fara experienta. Se asigura training platit cu norma intreaga in prima luna de activitate. Program de lucru 12 ore pe zi 3 zile in prima saptamana, 4 zile in a doua saptamana. Exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare maxim 20/luna. Oferim : Salariu incepand de la £15/h. Cazare in primele 3 luni pentru £300-£380/luna in functie de zona (avem mai multe puncte de lucru) pentru o camera de o persoana. Camera poate fi situata intr-o casa cu bucatarie si baie la comun cu cheltuieli incluse si o masa pe zi, sau in incinta azilului unde angajatul nu are acces la bucatarie dar masa este asigurata gratuit de catre companie. ​ Puncte de lucru: Chester, Bristol, Bath.

Cerinte

Experienta in domeniu constituie avantaj PIN Bun nivel de engleza; Stabilitate emotionala; Dorinta de a lucra in domeniu si de a ajuta oameni in nevoie.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai