Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta asistenti medicali pentru spitale din Germania! Daca ai diploma de asistent medical, ai muncit in domeniu cel putin un an si stii limba germana la nivel mediu, atunci esti candidatul potrivit pentru urmatoarea oferta! - Salariu: 2400 - 2800 euro brut ( 1920- 2240 net) in primul an cu posibiltate de marire dupa aceasta perioada - Contract de inceput de 6 luni ce poate fi prelungit pe perioada nedeterminata - Bilet de avion platit de angajator - Angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari. Aceasta va fi platita de angajat si costa undeva intre 300 si 500 de euro (depinde de locatie si conditii) Interviul se va da prin skype! Nu ezitati! LOCURI LIMITATE! FARA TAXE SAU COMISIOANE!

Cerinte

Cerinte: - limba germana la nivel B2 (certificat lingvistic care sa dovedeasca asta) - minim un an de experienta ca asistent/asistenta Interviul se va da prin skype! Nu ezitati! LOCURI LIMITATE!

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja