Detalii loc de munca

Descrierea jobului

***NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE*** International Recruitment Solutions, societate acreditata de catre ITM, ofera contracte in Anglia pe postul de Asistenta Medicala. Descrierea postului : Asistarea medicului la efectuarea investigatiilor clinice Realizarea investigatiilor paraclinice uzuale Monitorizarea starii pacientului Sterilizarea instrumentelor si a materialelor Administrarea medicamentelor si a materialelor consumabile Completarea documentelor de evidenta a medicamentelor.

Cerinte

Cerinte : Diploma de Asistenta Medicala Recunoasterea studiilor prin NMC (se poate aplica ulterior) Limba engleza nivel avansat Beneficii : Salariu intre 10- 21 Lire/ ora (in functie de tura- zi/ noapte) Asistenta in gasirea unei locuinte Asistenta in obtinerea NINO Asistenta in participarea la traininguri de specialitate 12 Locuri disponibile in Londra, Wolverhampton si Lincoln ***NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE***

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja