Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recrteaza asistente medicale cu PIN number. Descriere profil Conditii salariale: Modalitatea de salarizare pana la obtinerea PIN Number-ului: Venit: 7-8 lire / brut / ora Venit net/ luna: aproximativ 1100 lire (calculat la 45 h / saptamana) Modalitate de salarizare pentru asistenti cu PIN Number: Venit: 12,5 lire brut/ora Venit net luna: aproximativ 1800-1900 lire (calculat la 45 h / saptamana) Numarul de ore lucratoare/zi: 12 ore Locatia: Perth, Scotia Experienta necesara: Minim un an in domeniu Responsabilitati: • evaluarea, planificarea, implementarea nevoilor de sanatate si asistenta sociala pentru pacientii care sufera de dementa, Alzheimer sau Huntington • furnizarea procedurilor clinice legate de îngrijirea rezidentilor • asigurarea ca procesele administrative sunt livrate în mod eficient la cerințele legislative și informațiile exacte sunt raportate catre Manager • completarea dosarelor/fiselor de observatii ale pacientilor in conformitate cu adminstrarea tratamentului medical • administrarea si evidenta tratamentelor medicale cat si asigurarea stocului disponibil de medicamente pentru urmatoarele 24 de ore • monitorizarea indicatorilor fiziologici • inregistrarea observatiilor de baza si punerea in aplicare a unui plan de ingrijire • asigurarea actualizarii fiselor de observatie Alte informatii: • program de munca: 4 zile lucratoare/ saptamana, 3 zile libere • cazarea este asigurata si achitata de catre angajator in primele 8 saptamani de munca • masa de pranz este asigurata (supa+sanwich) • transportul Romania- UK, este achitat de catre angajator (suma va fi recuperata din primul salariu) • ortunități de învățare și dezvoltare continuă • 28 zile de concediu annual • program de lucru flexibil • reduceri pentru vacanțe

Cerinte

Cerinte ​• experienta recenta in domeniu de minim 6 luni • detinerea unei calificari NMC cu un număr PIN activ, eligibil pentru a lucra in Marea Britanie ( eligibili si candidatii care sunt in procesul de obtinere a unui numar PIN) • cunoasterea limbii engleze la nivel fluent • experienta anterioara intr-un cadru de ingrijire rezidentiala reprezinta un avantaj Limbi straine: Engleza - nivel fluent Educatie: Detinerea unei diplome de Asistent Medical Competente specifice: • abilitatea de a lucra independent • excelente abilitati de comunicare cu oamenii • flexibilitate si adaptare in munca

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja