Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest contract va fi în curs de desfășurare nedeterminat . Pentru asistente medicale pentru a lucra in Marea Britanie , ele trebuie să fie înregistrate NMC ( un organism de conducere din Marea Britanie ) ,poate fi efectuată on-line și de țara lor de origine . Candidatul aplica pentru inscrierea in registrul NMC The Nursing and Midwifery Council pentru detaliile legate de inregistrarea la NMC si obtinerea PIN Number.

Cerinte

Limba engleză trebuie să fie de standard mediu conversational Interviul este sustinut telefonic cu angajatorul. Cerinte: · Gradul de asistență medicală completă - an de calificare Istorie · Cel putin 2 ani practicarea · Orice specialități / instruire declarat în mod clar · CV Complet și în profunzime in limba engleza · Se castiga £ 25,000 - £ 45,000 pe an Biletul de avion si cazarea este platita de catre NHS, costurile cazarii fiind deduse ulterior din salariu.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

60 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja