Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti asistenta medicala cu cel putin un an de experienta? Iti doresti sa profesezi in Germania? Avem o oportunitate pentru tine! Se cauta asistente medicale pentru munca in spitale din Germania! Conditii: Salariu: 2400 - 2800 euro brut ( 1920- 2240 net) in primul an cu posibiltate de marire dupa aceasta perioada Contract: de inceput este un contract de proba de 6 luni ce poate fi prelungit pe perioada nedeterminata Transport: - Bilet de avion platit de angajator Cazare; - Angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari. Aceasta va fi platita de angajat si costa undeva intre 300 si 500 de euro (depinde de locatie si conditii) Cerinte: - limba germana la nivel B2 (certificat lingvistic care sa dovedeasca asta) - minim un an de experienta ca asistent/asistenta Interviul se va da prin skype! Pentru inscrieri si mai multe detalii, nu ezitati sa aplicati cu un CV actualizat! Fara taxe sau comisioane!

Cerinte

- limba germana la nivel B2 (certificat lingvistic care sa dovedeasca asta) - minim un an de experienta ca asistent/asistenta - persoana sociabila, compasiva, responsabila si dedicata acestei meserii

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja