Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Ai studii de calificare ca si Asistent Medical Generalist? Ti-ai dori sa incepi o cariera in acest domeniu in Anglia? Te ajutam noi. Detalii job: - NU percepem COMISION sau ALTE TAXE - contract full time -semnare contract de munca inainte de a pleca din tara direct cu angajatorul din UK, pe o perioada nedeterminata - plata pentru asistenti cu PIN – 15 lire/ora - daca nu detineti PIN puteti incepe pe post de infirmier, aplicand pentru PIN ulterior. Plata pentru infirmieri incepe de la 7,55 lire/ora si creste pana la 8,00lire/ora, iar turele de weekend sunt platite cu 0,50 lire in plus dupa 6 luni - se lucreaza in medie 50 – 60 ore/saptamana - se lucreaza in ture de zi si in ture de noapte - nu sunt cheltuieli cu transportul de la cazare la job - posibilitate de a promova in scurt timp - 2 zile libere/saptamana si 28 zile concediu/an platit - cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost (50 -95lire/luna cu utilitatile incluse) - la sosire in UK - timp de o saptamana cazare la un hotel de 4*, perioada in care se face cursul de Induction conform CQC - 15 module care este obligatoriu pentru cei care doresc sa lucreze in acest domeniu (daca deja il aveti facut si puteti face dovada lui, nu mai este nevoie sa il faceti) - suport cu deschidere cont bancar si obtinere NINO, DBS - uniforma gratis - primiti 20 lire pentru fiecare persoana recomandata si care ne devine client Plata PENTRU NURSE (detineti PIN si aveti 3 luni experienta in UK, Engleza peste mediu) ** venitul dvs estimat: - la 35 de ore medie pe saptamana la £15: venitul lunar £23625 brut, anual £19152 brut, net £14654/an - la 45 de ore medie pe saptamana la £15: venitul lunar £3037brut, anual £36450 brut, net £27873/an - la 60 de ore medie pe saptamana la £15: venitul lunar £4050 brut, anual £48600 brut, net £35514/an Plata PENTRU JUNIOR NURSE (detineti PIN, dar nu aveti experienta in UK, nivel Engleza peste mediu) ** venitul dvs estimat: - la 35 de ore medie pe saptamana la £9: venitul lunar £1417 brut, anual £17010 brut, net £14654/an - la 45 de ore medie pe saptamana la £9: venitul lunar £1822 brut, anual £21870 brut, net £17959/an - la 60 de ore medie pe saptamana la £9: venitul lunar £2430 brut, anual £29160 brut, net £22916/an ** pana in £10600 venitul anual nu este impozitat pe venit, platiti doar contributie la asigurari sociale, se imparte in rate lunare

Cerinte

Candidatul ideal: - nivel conversational al limbii engleze - studii in domeniu, postliceala de Asistenti Medicali - experienta minima in ingrjiirea unei persoane in varsta (se ia in considerare parctica/voluntariat din spital sau cu membrii ai familiei) - fara antecedente penale

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai