Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Spital din Oxford, Marea Britanie, angajează asistente medicale. Expected Start Date(s): June / July Salarii 26.000 - 36.000 GBP in funcție de experiență 2.000 GBP bonus de relocare 6 luni cazare gratuită Specializări: Intensive Care Nurses Endoscopy Nurses Scrub Nurse (asistente bloc operator): Orthopaedics Cardio ENT Ophthalmology Neuro Documents required at each stage Passport ID Card Proof of Qualifications PRN or NMC confirmation NU percepem comision pentru locul de muncă. Firmele străine recrutează personal prin ProWorkers. Interviurile se vor sustine in data de 25 Aprilie 2016. Beneficii Cazare: Da Masa: Nu Transport: Nu Asigurare: Da

Cerinte

Job Specification and Minimum Experience Required Candidates must have 12 months experience in within their relevant field Intensive Care Nurses must have a minimum 2 years’ experience. Candidates must be registered with the NMC or have Pack A. Limbi straine: Engleza - Mediu

12 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja