Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru, un trust important din Nord-Estul Angliei, este in cautare de asistente medicale cu si fara experienta motivate si interesate sa te relochezi si sa isi asume un nou job interesant in UK.

Cerinte

Beneficii:  Salarii atractive cuprinse intre £21.696 si £28.180 pe an, in functie de experienta  Training la sosire , platit  Asistenta in demersurile de inregistrare in NMC si in pregatirea pentru IELTS  Concediu anual/sarbatori legale, dezvoltare profesionala, accesul la cursuri de perfectionare si dezvolatre profesionala  Garzile si orele suplimentare se platesc extra !  Intampinare la aeroport  Asistenta in gasirea unei locuinte  *Contributie financiara la instalare  *Contributie financiara la costul calatoriei spre UK ( contributia poate fi folosita si la zborul de intoarcere acasa in vacanta)

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja