Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC Infomunca Recruitment SRL recruteaza personal medical pentru postul de asistent medical in unitati de dializa din Nordul Angliei. Se lucreaza in: Lancashire si Yorkshire Salarizarea - incepand de la 2000 Lire/luna Program de munca: minim 36-40 ore/saptamana cu posibilitatea de ore suplimentare. Cazare asigurata contra-cost. Contract de munca pe perioada nedeterminata! Interviul si plecarile sunt imediate. Se ofera training specializat complet! *SC Infomunca Recruitment SRL nu percepe comision pentru acest loc de munca! ** Aceasta este o oportunitate excelenta pentru asistentii care nu nu au multa experienta in acest domeniu, dar nu numai.

Cerinte

Limba engleza este necesara la un nivel minim B2 UK PIN NUMBER - obtinut de la NMC Experienta post absolvire de minim 6 luni Diploma de asistent medical

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai