Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Se solicita doamne cu varsta cuprinsa intre 45 - 60 de ani pentru ingrijirea batranilor in locuinte private, pe teritoriul Germaniei. Oferta salariala: 1.050 - 1250 Euro/luna net Numar pozitii: 15 Cazarea si mesele sunt asigurate (gratuit) Program de lucru: 6 zile/saptamana sau 7 zile/saptamana cu 2 ore libere Contract de munca - semnat si declarat in Germania

Cerinte

- minimum 3 ani experienta pe post - cunostinte limba germana - nivel mediu - permis de conducere cat. B avantaj - varsta cuprinsa intre 45 - 60 de ani Salariul se ofera in functie de experienta profesionala, cunostintele de limba germana, starea de sanatate a pacientului). Se da interviu pe Skype sau telefonic. Anagajatele sunt plasate atat in orase, cat si in sate de pe teritoriul Germaniei. Agentia noastra nu percepe comision de la candidati!

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai