Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali in Clinica Privata, UK, £23,051 - £27,000/an Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Clinica de dializa Interviuri pe Skype: toata luna octombrie Locatii: Merseyside, Lancashire, North Yorkshire South Yorkshire Salariu: £23,051 - £27,000/an Beneficii: - Acomdare gratuita pana la £2,000 - Program standard de lucru: 37.5 ore / saptamana - Ture de zi si de noapte - Experienta este recunoscuta - Training oferit si platit de angajator - Concediu anual: 25 de zile - Contract permanent - Schema de pensii - Orele suplimentare sunt platite additional - Nu se fac ture de noapte si nu se lucreaza Sambata

Cerinte

- Experienta de minim 3 luni - Candidati trebuie sa fie inregistrati la NMC (cu PIN obtinut) sau cu IELTS trecut - Nivelul de limba engleza solicitat de angajator este cel conversational

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja