Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA ASISTENTI CU EXPERIENTA PE SECTIA DE ONCOLOGIE LOC DE MUNCA SPITAL SALARIUL £29,000 - £33,500 ANNUAL Locatie : Marea Britanie Sistem NHS( Public) Conditii de recrutare: - Obligatoriu: minimum 1 an de experienta in oncologie - Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, sau colegiu de 3 ani, scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare. - Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR, - Cunostinte medii nivel B2 - Pin number sau in curs de inregistrare la NMC - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

Cerinte

Oferta: - Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica - Salariul cuprins intre £29,000 - £33,500 de lire sterline pe an, - Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana ,. - Asigurari sociale, Acces la schema de pensie - Asigurari medicale,in caz de accidente ,invaliditate boala, deces - Cazare asigurata de angajator - Ore suplimentare , - Concediu platit 25 de zile plus zile libere de sarbatoare legale nationale, - Bonusuri- prime de concediu, - Se ofera training si posibilitate de continuare a studiilor,

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja