Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, Azil UK, £14.00- £17.00/ora Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Care Home Interviuri pe Skype: 13 Septembrie Salariu: £14.00- £17.00/ora Locatie: Salisbury Beneficii: Calatorie si Acomodare: - Posibilitatea obtinerii unei acomodare sub pretul pietei, langa azil - Suport financiar din partea angajatorului privind relocarea si acomodarea Salariu: - Asistentii cu PIN: £14.00- £17.00/ora - Asistentii cu PRN: £8.00/ora Training, concecediu si ture: - Training platit de angajator - Concediu annual: 28 de zile pe an - Orele suplimentare sunt platite additional - Lucru in ture Va ajutam cu: - Material pregatitoare de limba engleza - Simulari de interviu in limba engleza - Inregistrare la NMC

Cerinte

Criterii de eligibilitate: - Candidatii trebuie sa fie inregistrati sau in curs de inregistrare la NMC (actele trimise si prima plata facuta) - Nivel de limba engleza conversational

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja