Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, Azil, UK, £15.00/ora Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Care Home Interviuri in Bucuresti: 27 – 28 Octombrie Locatii: Stoke Poges (Buckinghamshire) & Meppershall (Bedfordshire) Tip-ul job-ului: Full time Salariu: £15.00/ora Beneficii: Calatorie si acomodare: - Bilet de avion spre UK - Trasfer de la aeroport catre locul de acomodare - 2 saptamani acomodare gratuita - Dupa cele 2 saptamani, pretul acomodarii va fi de £80/saptamana (chirie si utilitati) Salariu: - Asistenti cu PRN: £8.00+/ora - Asistenti cu PIN: £15.00+/ora Training, concediu si ture: - Full training - Perioada contractuala: 1 an cu posibilitate de prelungire - Concediu anual: 5,6 saptamani / an - Program standard de lucru: 42 de ore / saptamana - Ture de munca: de zi si de noapte Alte beneficii: - Support privind acomodare permanenta - Asistenta pentru deschiderea unui cont bancar si pentru NINO - Schema de pensii - Suport privind cursuri de limba engleza, pentru examenul IELTS Va ajutam cu: - Simulari de interviu in limba engleza - Material pregatitoare in limba engleza - Inregistrare la NMC

Cerinte

- Oferta valabila pentru asistenti in curs de inregistrare la NMC (cu PRN) sau care au deja PIN obtinut - Nivelul de limba engleza este de A2 – B1 - Studiile si experienta in domeniu nu sunt solicitate

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja