Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali Generalisti Sector: Aziluri de batrai Interviuri la Iasi si Bucuresti: 20 21 iulie 2015 Locatie: London, South Coast, Middlands, North Tip-ul job-ului: Full Time Salariu: £12.50 - £14.28/h Beneficii: - Ture de zi si de noapte - Program standard de lucru: 39.5 – 44 ore/saptamana (in functie de azil) - Bilet de avion platit de angajator - 2 saptamani de training - Concediu annual: 30 de zile (inclusive sarbatorile nationale din UK) - OAchet de relocare de £1,000 (angajatorul va opri lunar £100 dn salariu pentru deducerea acestei sume initiale, insa va va inapoia aceste £1,000 dupa 1 an de lucru) - Uniforma gratuita - Schema de pensii - Asigurare de viata

Cerinte

Conditii de eligibilitate - Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC sau sa fi inceput demersurile pentru inregistrare - Nivel mediu de limba engleza - Experienta de minim 1 an

25 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja