Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Care Home Interviuri pe Skype lunar Locatii: Kings Lynn (zona Norfolk) & March (zona Cambridgeshire) Tipul job-ului: Full time Salariu: £14,00/ora Beneficii: Calatorie si acomodare: - Bilet de avion platit de angajator - 3 luni de cazare gratuita Salariu: - Asistenti cu PRN: £7.60- £8.60/ora - Asistenti in asteptarea PIN-ului: £10.50/ora - Asistenti cu PIN: £14.00/ora Training, concediu si ture: - Training platit - Perioada de proba: 3 luni - Concediu anual: 28 zile / an - Program standard de lucru: 33 – 44 ore / saptamana - Ture de zi si de noapte Alte beneficii: - £4/zi pentru mancare - Suport din partea angajatorului pentru acomodare - Suport din partea angajatorului pentru deschiderea unui cont bancar si NINO Va ajutam cu: - Material pregatitoare in limba englezaz - Simulari de interviu in limba engleza - Inregistrarea la NMC

Cerinte

- Candidatii care au nevoie de IELTS sunt de asemenea eligibili - Nivelul de limba engleza solicitat este A2 – B1 - Experienta nu este necesara - Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC sau in curs de inregistrare

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja