Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Asistenti Medicali, Aziluri de batrani UK, £12,50 - £13,50/ora Interviuri: 2 iulie Locatii: Gt Yarmouth, Norfolk Norwich, Norfolk Downham Market, Norfolk Watton, Norfolk Lowestoft, Suffolk Bedford, Bedfordshire Christchurch, Dorset Timperley, Cheshire Tipul job-ului: Full time Salariu: £12,50 - £13,50/ora, £6,97/ora (pentru asistenti cu PRN) Beneficii: - Contract de munca permanent - Ture de zi si de noapte - Durata unei ture: 12 ore - Program standard de lucru: 37.5ore/saptmana - Pachet de relocare: £1000 - Pachet de bun-venit: £500 - Concediu anual: 28 de zile - Salariu este renegociat dupa 6 luni de proba si poate ajunge la £16.00/ora, in functie de performante; in functie de progresul la locul de munca, salariu poate ajunge la un interval de £17.50 - £20.00/ora - Orele suplimentare sunt platite aditional - Program de training complet - Candidatii pot incepe lucrul inainte de primirea PIN-ului - VPL Healthcare va ajuta cu inregistrarea la NMC si procesarea documentelor de angajare - Angajatorul va ajuta cu DBS-ul, deschiderea unui cont bancar si obtinerea NINO

Cerinte

Conditii de eligiilitate - Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC sau in curs de inregistrare - Nivel mediu de limba engleza - Experienta 6 – 12 luni

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane