Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Privat Interviuri in Iasi: 27 – 28 Iulie Locatiii: Bristol, South West, South Wales, Coventry + alte locatii Tipul job-ului: Full time Salariu: £13.50/ora Beneficii - Prima luna de cazare este gratuita (angajatorul suporta doar cheltuielile privind avansul si chiria pentru prima luna, nu si utilitatile) - Program standard de lucru 39 ore/saptamana - Bonus de relocare: £100 - Orele suplimentare sunt platite additional: salariul standard + 33% din salariu - Voucher pentru ingrijirea copiulului: aproximativ £900/an - Uniforma - Fruit Days – o data pe luna - Asigurare de viata - Schema de pensii - Ceai si cafea asigurate in timpul programului - Biletele de avion pot fi decontate de angajator in functie de pretul acestora - Ture de zi, de noapte si in weekend - Data de plecare aproximata: Septembrie VPL Healthcare va ofera suport gratuit cu: - Inregistrarea la NMC - Simulari de interviu in limba engleza - Material pregatitoare pentru interviu - Suport post-interviu

Cerinte

Criterii de eligibilitate: - Candidatii sa fi inceput deja procesul de inregistrare la NMC (documentele trimise si prima plata facuta) - Nivel de limba engleza: conversational - Experienta: 6 luni (stagiile de voluntariat se iau in considerare)

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja