Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Organizam interviuri pentru Asistenti Medicali Oferta job: Asistenti medicali in AZIL Interviurile vor fi organizate pe toata luna mai- pe Skype Locatia: Peste tot in UK Tipul de Job: Permanent Salariu: intre 12,00 £ -16,00 £/ora Pachet de beneficii: • Plata intre 12,00£ -16,00 £/ora, in functie de locatie • Program de lucru: 33-44 ore pe saptamana (cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare, ture de noapte, ture de week-end, platite aditional) • 1 luna cazare gratuita • Candidatii pot opta pentru locatia Azilului inca din cadrul interviului • Training online de 6 saptamani • 27 zile concediu anual • Contract permanent cu posibilitatea renegocierii salariului anual • Candidatii vor fi preluati de la aeroportul din UK si condusi catre cazare • Bilet de avion gratuit

Cerinte

Profilul candidatului: • Postul este disponibil pentru asistentii medicali care s-au inregistrat la NMC sau au inceput inregistrarea la NMC (au trimis documentele si au facut prima plata) • Candidati fara experienta • Nivel limba engleza- B1

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja