Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, Clinica Irlanda, €29,076/an Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Skype Interviews: 16 Iunie Salariu: €29,076/an Tipul contractului: Full Time Beneficii: - Salariu anual: €29,076 - NU SE SOLICITA TESTARE IELTS!! - Training: 4 saptamani - Ture: 7.15-8.45 sau 8.15pm – 7.45am - Pachet de relocare: €3,000 - Schema de pensii - Parcare oferita de angajator la costuri mici - Suport in dezvoltarea personala si educationala a angajatilor - Flexibilitate - Uniforma - Discount-uri: farmacii, restaurant in incinta spitalului - Asigurare medicala - Reduceri cluburi sportive - Bilete reduse la transport - Bonus annual in functie de performanta

Cerinte

Conditii de eligibilitate: - Sa fie in curs de inregistrare la NMBI - Experienta 1 an de zile - Engleza la nivel conversational - Nu se solicita testare lingvistica IELTS pt inregistrare

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja