Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Asistenti Medicali Generalisti, Spital, UK, £23.130 / an - Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti in Spital - Interviuri: 7-8 mai - Locatie: Middlesbrough - Tipul job-ului: Full time Beneficii: - Salariu: Band 5 - £23.130 / an - Contract pe perioada de 1 an cu posibilitatea de prelungire - Program standard de lucru 37.5 ore/saptamana - Orele suplimentare sunt platite additional - Training platit oferit de angajator - Concediu annual: 27 de zile + 8 sarbatori publice00 - Prima luna de cazare gratuita (pana la valoarea de 500 £) - Transportul de la aeroport la spital va fi asigurat si platit de angajator

Cerinte

Criterii de eligibilitate: - Se accepta doar candidatii fara experienta - Candidatii trebuie sa fi inceput deja procesul de inregistrare la NMC (cu actele trimise si prima plata facuta) - Nivelul de limba engleza: B1

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

60 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai